Хто очолив рейтинг найпопулярніших країн для українських туристів?

Одним з лідерів рейтингу кращих місць серед туристів по праву займає Туреччина. Прекрасні пляжі, максимально комфортні умови перебування, дивовижна культура і визначні пам’ятки – і все це за цілком доступною ціною. Ці переваги підкорили українців з різних регіонів. За статистикою, туристів з України стало на 40% більше в порівнянні з минулим роком.
Однак туристів приваблюють не тільки пляжі, як можна подумати, а й численні екскурсії. В середньому, українці приїжджають в цю дивовижну країну на 9 днів, яких цілком достатньо для походів на пляж і знайомства з місцевою красою. Якщо ви плануєте опинитися серед цих щасливчиків, ось 5 пам’яток, які є обов’язковими до відвідування в Туреччині.

ТОП 5 туристичних місць
Перге – стародавнє місто в Туреччині, справжня туристична перлина для тих, хто любить не тільки пляжі, а й насичені екскурсії. Місто Перге розташоване недалеко від Анталії. Місцева архітектура – це симбіоз римського і елліністичного напрямків. Згідно з повір’ям, засновниками міста були стародавні троянці. Чи так це, може дізнатися кожен, приїхавши до Туреччини.
Старе місто Калєїчи в Анталії. Вузькі вулички, цікава, різноманітна архітектура, безліч будівель. Багата історія міста, яка переходила від римлян візантійцям, а потім туркам, відома у всьому світі. Первозданний вигляд, легенди і атмосфера приваблюють сотні українців і не тільки.
Маршрут Демре-Міра-Кекова, що поєднує природну красу і історію Анталії. Знакову назву об’єднує сучасне (Демре) і античне (Миру) ім’я міста.
Один з найвідоміших музеїв архітектури в світі – Анталійський. Він об’єднує 13 залів, дитячий зал і галерею. Своїм народженням музей зобов’язаний наставнику султана на ім’я Сулейман ФІКР Бей. Саме він на початку XX століття почав збирати експонати, знайдені в історичному центрі Анталії.
Водоспад Куршунлу – прохолодний оазис, розташований лише в 22 км від Анталії, в національному парку. Його площа становить 33 гектари і включає сосново-кедровий ліс, відкритий для відвідувань в 1986 році.
Описані пам’ятки не залишать байдужим навіть найвибагливішого туриста. Море вражень, яскраві емоції від місць і історій, дивовижні легенди і точні факти історії – саме для цього варто вирушити до Туреччини.